Zasmakuj się w kawie - Nescafe Azera

Czy wyobrażacie sobie poranek bez kawy? Ja zdecydowanie nie. Ale jaka powinna być dobra kawa? Aromatyczna, pobudzająca zmysły, budząca do życia. Powinna przenosić nas smakiem do włoskich kawiarni, gdzie kawa smakuje najlepiej. Nie łatwo znaleźć to wszystko.

Chciałam Was dzisiaj zaprosić na filiżankę wyjątkowej kawy Nescafe Azera Espresso. To 100% kawy Arabica. Intensywny aromat, wspaniały wyrazisty smak oraz delikatna crema. Kawa, którą będziesz się delektować. A ten smak pozytywnie uzależnia. Bo jeśli kawa to tylko taka – najlepsza.Nescafe Azera

I tak w prosty sposób stajesz się baristą w swoim domowym zaciszu. Smakujesz kawę z najwyższej półki, mocną i wyrazistą. Ja nie wyobrażam już sobie poranka bez Nescafe Azera Espresso. I gwarantuję, że jeśli spróbujesz to stanie się ona również Twoją ulubioną kawą.
Niech codzienny rytuał picia kawy staje się cudowną chwilą, którą będziesz celebrować i czerpać siły na cały dzień. Bo jak pisała Agnieszka Osiecka
„ …
Filiżanka czarnej kawy
z maleńkim kruchym szczęściem.
Niecierpliwość, nuda, zawiść,
Filiżanka codziennie i częściej. […]

Oceany czarnej kawy
zastygły między nami.
Rozbitkowie w filiżance kawy
Mięciutkiej jak czarny aksamit”
Agnieszki Osieckiej  „Filiżanka kawy”

A teraz czas na moją ulubioną kawę. Do tego kawałek ciasta i cóż chcieć więcej... Piękny początek dnia zawsze nastraja optymistycznie. Skusicie się na filiżankę dobrej kawy? Zapraszam.

Nescafe Azera

Nescafe Azera

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2014 Magdalena. My World , Blogger